Jsme originál

Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat.

Hned v začátcích, když byla firma Optimi uvedena na trh, se bohužel našel jeden podnikavý pán, Karel H. z Karlových Varů, kterého napadlo, že bude systém vyrábět sám.

A tak se stalo, že po vyškolení naší firmou systém zkopíroval a začal trh zásobit jeho napodobeninami. To se bohužel děje dodnes, a tak se můžeme setkat s nabídkou systému různých jmen pochybného původu a kvality. Jsou to kopie původního (dnes už zastaralého) systému Optimi.

Náš systém prošel za tu dobu řadou inovačních vylepšení, takže od původního finského systému se liší téměř ve všech součástkách kromě horního rozdvojeného vedení. Bližší informace podáme případným zájemcům osobně.

Firmy, které nabízí okopírované systémy, se často nebojí svůj padělek označovat jako „Optimi“. Obecně platí, že systémy využívající otáčení skel v konci zasklení pomocí výhybky na stropu lodžie, které nejsou označeny chráněnou známkou OPTIMI nebo OPTIMI KVADRO, nejsou originály. Originály vyrábí, dodává a montuje firma OPTIMI spol.s.r.o. Praha.

Chtějte originál, chtějte kvalitu, chtějte Optimi.

Kontaktní formulář

Máme prodejce po celé republice