Jsme originál

Tento dotaz dostáváme denně od různých zákazníků. Zpočátku uvedení systému na trh, kdy s firmou Optimi spolupracovali různí řemeslníci a montážní firmy, které firma Optimi zaškolila, našel se jeden podnikavec Karel H. z Karlových Varů, který si řekl, že by tento systém mohl vyrábět sám…

Vyškolen naší firmou, systém zkopíroval a začal trh zásobovat jeho napodobeninami. Tato situace trvá dodnes a tak se můžeme setkat s nabídkou systémů různých jmen pochybného původu a kvality. Jsou to kopie původního zastaralého systému Optimi.

Od začátku dodávek systému Optimi, prošel tento řadou inovačních vylepšeních, takže od původního – finského systému se liší ve všech součástkách, kromě horního rozdvojeného vedení. Bližší podrobnosti a detaily sdělíme na požádání ústně.

Firmy, nabízející systémy různých jiných jmen, se nestydí doporučovat svůj systém a označovat jej Optimi. Obecně platí, že systémy, využívající otáčení skel v konci zasklení pomocí výhybky na stropu lodžie, které jsou nabízeny buď bez označení nebo s jiným označením než chráněným názvem „OPTIMI“  nebo „OPTIMI KVADRO“, nejsou originály, které vyrábí, dodává a montuje firma OPTIMI spol.s.r.o. Praha.

Kontaktní formulář

Máme prodejce po celé republice