Reference

Od: „Renata Koláčková“ <RKolackova@seznam.cz>
Odesláno: 1.10.2018 11:04:18
Předmět: Poděkování

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za příkladný přístup a hlavně kvalitně a precizně odvedenou práci Vašemu technikovi p. Mendralovi, který nám dne 27.9.2018 prováděl zasklení lodžie na Praze 4.  V lednu tohoto roku prováděl tyto práce i u naší dcery také na Praze 4 a i ta byla s jeho prací velice spokojena a užívání systému si velice pochvaluje. Poděkování patří i panu Ing. Bačkády, který prováděl zaměření. Vaši firmu budeme doporučovat dalším zájemcům o zasklení.
Děkujeme
Renata a Karel Koláčkovi

 

 

Od: „Jan Kolomaznik“ <h.kolomaznik@gmail.com>
Komu: „Jana Hornychová“ <j.hornychova@optimi.cz>
Kopie: „Jana Kubelková“ <kubelkova.jjana@seznam.cz>
Odesláno: 3.4.2017 11:52:24
Předmět: Re: Konečná faktura

Dobrý den paní Hornychová,

děkujeme za zaslání faktury. Současně chceme poděkovat Vašemi technikovi za kvalitní a rychlou montáž a firmě Optimi za vstřícnou, věcnou a rychlou komunikaci..a skvělý produkt samozřejmě:-). Za nás „palec nahoru“ a pokud byste chtěli napsat zákaznickou recenzi, dejte mi vědět, rád ji pro Vás napíšu.

S pozdravem,
Jana a Jan Kolomazníkovi

 

Od: „Pavel Kolman“ <kolmanpavel@seznam.cz>
Odesláno: 30.1.2017 13:25:22
Předmět: Montáž skel

Dobrý den,

  Dnes u nás proběhla montáž skel na naší lodžií. Chtěl bych pochválit technika, který tu byl za jeho perfektně a profesionálně odvedenou práci. Přimlouvám se k jakékoli jeho odměně z vaší strany.

Své pozitivní  zkušenosti s vaší společnosti budu moc rád dále rozšiřovat.

Pěkný den
Pavel Kolman
Od: „Stanislav“ <stenly333@seznam.cz>
Odesláno: 3.1.2017 23:26:12
Předmět: Poděkování a pochvala

Dobrý den.

Dne  2. 1.2017 u  nás prováděl  zasklívání  lodžie  váš  zaměstnanec  pan  Hruška.  Tímto  bych  mu  rád  ještě  jednou poděkoval za příkladně  odvedenou, precizní a čistou práci, která mu  šla od ruky. Dovedl odpovědět na moje zvídavé otázky a po skončení  práce  vše bezvadně  předvedl a vysvětlil. Poděkování  patří i pracovníkovi, který prováděl u nás zaměření. Přeji vám více takových pracovníků a jen samé spokojené zákazníky.                                    Švehlík Stanislav
                                                                                                                                                                                          Mnichovická
                                                                                                                                                                                          Praha 4 – Háje

 

From: frkot46@seznam.cz [mailto:frkot46@seznam.cz]
Sent: Friday, January 31, 2014 9:46 AM
To: info@optimi.cz
Subject: Poděkování a pochvala

 

Vážení,

dovolte, abych tímto poděkoval panu Vimrovi, vašemu zaměstnanci za perfektně odvedenou práci. Prováděl zasklení naší lodžie a jeho přístup k práci byl příkladný. Řemeslně na výši, ochotný odpovědět na naše mnohdy i “všetečné” otázky, pracovní nasazení – tak si představuji pracovníka jak má být. Žádné pauzy, plné využití doby, po kterou u nás byl i  to, že dobu příchodu přesně dodržel je pro nás zákazníky mile nezvyklé. Po skončení dílo předal, nám podrobně vysvětlil, jak otevírat a zavírat okna i žaluzie, probral s námi údržbu a trpělivě čekal, až si všechno vyzkoušíme. Nelze však přehlédnout také práci pana ing. Bačkádyho, který prováděl zaměřování. Rovněž ten svoji prací a přístupem k zákazníkovi by mohl být příkladem, jak reprezentovat svoji firmu. Myslí že máte-li všechny zaměstnance jako jsou tito dva, potřebujete o to méně jiné, placené reklamy. Takže závěr : ještě jednou DĚKUJI všem zaměstnancům vaší firmy (i té ochotné a trpělivé paní, která přijímá objednávky) se kterými jsme přišli do styku. Krásné by bylo posílat k vám na zkušenou mnohé pracovníky jiných firem, kteří jsou pravým opakem těch vašich a věřte že tyto mé dobré zkušenosti budu posílat dál.

 

S pozdravem F.Kotlín, DPS Šalounova

 

________________________________________

From: studio@jethro.cz

Sent: Monday, February 11, 2013 3:44 PM

To: F.Aberle@optimi.cz

Subject: Pochvala

 

Dobrý den, pane inženýre.

Vaše firma v současné době zasklívá v našem bytovém družstvu Vackov cca 150 lodžií. Rád bych neformálně (z mé vlastní iniciativy) pochválil Vašeho zaměstnance (resp. subdodavatele) pana Jiřího Vimra, který instalaci systému dnes v mém bytě provedl.

Mou spokojenost shrnu do tří bodů. Pan Vimr :

1) pracoval velmi profesiónálně a rychle, (bez přestávky)
2) jeho osobní vystupování bylo příjemné a vztřícné,
3) praktickou prezentaci uživatelského návodu k užívání a údržbě systému interpretoval věcně a srozumitelně.

Se srdečným pozdravem,

člen bytového družstva Vackov, Váš spokojený zákazník

Kormout

 

________________________________________

From: cts [mailto:cts@wo.cz]
Sent: Tuesday, April 03, 2012 1:08 AM
To: info@optimi.cz
Subject: p.Abrle; p.Frolec

 

Vážení,

přesto, že montáž systému OPTIMI probíhá na našem domě teprve 3 dny a je zaskleno 13 balkónů z celkového počtu 24 , jsem přesvědčen, že veškerá ocenění, která vaší společnosti byla předána Vám plně a na 100% náleží.

Podotýkám, že mohu kvalitu práce vašich zaměstnaců od zaměření objektu, přes  výrobu, a nakonec montáž systému objektivně posoudit, jelikož jsem pro BD Úslavská 589 v rámci rekonstrukce domu objednal Váš systém OPTIMI a v rozporu s touto specifikací ve smlouvě bylo vyrobeno v počtu 24 ks zaskleni  systému, které byly uváděny jako systém  OPTIMI, avšak jak jsem zjistil ještě před montáží, jednalo se o pouhou napodobeninu, která je pod názvem HARTsystém dodávána na trh.

Jelikož bylo již vyrobeno všech 24 kusů, nechal jsem objektivně avšak nezávazně namontovat na svůj balkon systém Hart .

Mohu zaslat i foto, jak odvedené dílo od spol. Balkonsystém K.V.   vypadá.

Jednou větou -hrůza, odvedené dílo nemohu  nazvat jinak, než nekvalitně oplechovanou králíkárnou. Zasklení jsem nepřevzal a v souladu se smlouvou jsem od smlouvy odstoupil, nechal demontovat systém HART a objednal originál OPTIMI u pana Froleca, kterému patří dík za vstřícnost – nejkratší termín dodávky a v neposlední řadě za opravdu managerské jednání.

Škoda, že Vaše stránky nemají odkaz na reference, kde bych tyto skutečnosti velmi rád uvedl. V neposlední řadě patří dík i vašim montérům, kteří jsou opravdu na profesionální úrovni.
S úctou
Jiří Horáček
předseda představenstva BD Úslavská 589
Používám free verzi SPAMfighter
SPAMfighter odstranil k dnešnímu dni 18583 mých emailů se spamem.

 

________________________________________

From: JiriSlanina123@seznamcz
Sent: Wednesday, June 23, 2010 4:26 PM
To: Optimi Praha
Subject: Obchodní dpis – sdělení

 

Dobrý den pane majiteli,

dovoluji si Vám tímto poděkovat za vzorné služby, které firma Optimi spol.s.r.o. poskytuje svým zákazníkům. Dnes byl u nás na reinstalaci p. Vacík, který již po druhé odvedl velice kvalitní, řemeslně provedenou práci. Chci Vás touto cestou požádat o tlumočení maximálního poděkování.
Takovýchto pracovníků je si třeba vážit a dávat je na obdiv těm ostatním.
Jsme jako rodina velice spokojeni a výsledkem bylo, že i náš syn si nechal v ul. Galandova, Praha 6 rovněž nainstalovat Vámi dodávaný systém a je do dneška také spokojen.
Děkuji.

S úctou
Váš

Jiří Slanina
Používám free verzi SPAMfighter
SPAMfighter odstranil k dnešnímu dni 17410 mých emailů se spamem

 

________________________________________

From: John Petr, JUDr. [mailto:Petr.John@oip.cz]
Sent: Friday, June 25, 2010 2:06 PM
To: Optimi Praha
Subject: zasklení lodžie

 

Pan

Ing. F. Aberle

jednatel

Pane inženýre,

včera dne 24. 6. 2010 zaměstnanci Vaší firmy  p. P. Drnek a p. J. Vimer provedli zasklení atypické lodžie u mého bytu v Praze – Kyjích. Chci v této souvislosti ocenit jejich řemeslnou preciznost, zručnost a nápaditost. Odvedli perfektní práci, která právem začala ještě včera večer budit pozornost ostatních vlastníků bytů v domě. Neméně perfektní práci odvedl i p. Ing. R. Bačkády, který v rámci objednávkového řízení prováděl zaměření potřebných úprav. Na základě této své zkušenosti s Vaší firmou jí doporučím v rámci společenství vlastníků v domě jako zhotovitele případného dalšího zasklívání lodžií.

 

S pozdravem P. John.

 

Používám free verzi SPAMfighter
SPAMfighter odstranil k dnešnímu dni 17413 mých emailů se spamem.

 

________________________________________

Kontaktní formulář

Máme prodejce po celé republice